דומסטיק נדלן – משרד תיווך תל אביבי שהולך את האקסטרה מ”ר

היי, אני רן ביניא, בן 49, מתווך ויועץ נדל”ן בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות באזור מרכז תל אביב, העיר שבה אני חי ומגדל את שני ילדיי. בשנת 2006 חיפשתי דירה לקנייה והתאהבתי בתחום הנדל”ן. מאז ליוויתי אינספור מוכרים וקונים בעסקאות מתגמלות ומרגשות. 

במהלך השנים, הבנתי שמה שהופך מתווך טוב למתווך מצוין הוא ההפנמה שבסופו של דבר, אני מלווה אנשים באחד הרגעים המשמעותיים ביותר בחייהם. תהליכי מכירה וקנייה של דירות הם תהליכים פרקטיים וכלכליים, אך הם גם רגשיים. אני מלווה, מכוון, מייעץ, מונע ביצוע טעויות, ויחד עם הלקוחות שלי – מטווה את התהליך כדי להשיג את התוצאה המקסימאלית עבורם. 

זה לא תמיד אומר למכור ברווח הכי גבוה או לקנות במחיר הכי נמוך. יש כל כך הרבה משתנים נוספים בשוק שצריך להתחשב בהם מלבד המחיר, וזו, למעשה, המומחיות שלי: להשיג רווחים נאים או מחיר שווה, אבל גם לשווק נכון, לנהל משא ומתן מוצלח, להיעזר באנשי מקצוע מעולים ותמיד להישאר קשוב לתנודות השוק והלב. 

כמו ברוב משרדי התיווך התל אביביים, גם אצלנו

▹מאתרים באופן פרטי קונים פוטנציאליים לדירה, בדגש על בעלי ממון שבשלים לתהליך

▹מקימים מערך לשיווק הדירה באמצעי דיגיטל ומדיה נוספים, אשר יחשפו את הנכס בדיוק לקהל היעד שיהיה מעוניין בו

▹ מאתרים עבורכם דירות מתאימות לרכישה, על פי הצרכים, הרצונות והתקציב שלכם

▹מבצעים בדיקת נאותות דירה כבר בתחילת התהליך, על מנת לוודא שאין גורמים שעלולים להפתיע בהמשך הדרך

▹ מבצעים משא ומתן יעיל, נבון וכדאי לשני הצדדים

שלא כמו כל משרדי התיווך, אצלנו גם

▹ עובדים עם משרדי תיווך אחרים. מה שחשוב לנו הוא שהמוכרים שלנו יהיו מרוצים, ואם למשרד תיווך אחר יש קונים פוטנציאליים עבור הנכס שלכם – אנחנו כבר נדאג שהם ידפקו לכם בדלת.

▹ פועלים בשקיפות מלאה, בלי מניפולציות ובלי לייפות את האמת.

▹ לא עובדים עם יותר משלושה או ארבעה קונים רציניים במקביל. חשוב לנו להקדיש לקונים שלנו את מלוא תשומת הלב ולא לג’נגל בטירוף.

▹ חיים ונושמים את שוק הנדל”ן של מרכז תל אביב 24/7 ומעודכנים בכל חדשות העיר

▹ מקשרים אתכם עם נבחרת אנשי המקצוע של דומסטיק נדל”ן: עורכי דין, משפצים, מעצבות פנים ועוד בעלי מקצוע מוסמכים, מיומנים, והכי חשוב – כאלה שאנחנו מכירים אישית וסומכים עליהם

המטרה של דומסטיק נדל”ן היא ליצור תהליכי מכירה וקנייה נעימים ומשתלמים, עם מינימום טעויות ומקסימום רגישות. התחושה המתגמלת הזאת, כשנסגרת עסקת נדל”ן מוצלחת היא שילוב של סיפוק, ריגוש וכיף גדול. אתם עוד תראו.