אודות משרד תיווך דומסטיק

משרד תיווך דומסטיק הוקם בשנת 2014, ועוסק במכירת דירות ובתיווך נכסים בעיר תל אביב תוך התמקדות במרכז העיר – משכונת הצפון הישן הממוקמת דרומית לפארק הירקון ועד לשכונת נווה צדק וצפון יפו. החברה הוקמה על ידי רן ביניא בעל תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת כרונינגן בהולנד. רן פועל בהצלחה כמתווך דירות מורשה מזה 12 שנים.

הייחוד של משרד תיווך דומסטיק בתל אביב

בתיווך דומסטיק תל אביב שמים את הלקוח בראש סדר העדיפויות. השירות שלנו מבוסס על יחס אישי, על אכפתיות ועל מקצועיות ללא רבב.

רן ביניא, מייסד דומסטיק, מעורה ובקיא בעסקאות ובהיצע הדירות למכירה בתל אביב, תורם מניסיונו ומידיעותיו הרבות בתחום לכל אחד מלקוחות המשרד ועל ידי כך משיג תוצאות טובות יותר בשלב המשא ומתן על רכישת דירה או על מכירת דירה.

שירותי משרד תיווך דומסטיק תל אביב

משרד תיווך דומסטיק מעניק סל שירותים מלא ללקוחות המבקשים למכור או לקנות דירה בתל אביב.

 בין השאר אנו מבצעים:

  • ניהול משא ומתן – אנו ננהל עבורך את המשא ומתן, כך שתנאי העסקה יהיו מיטביים עבורך.
  • איתור קונים לדירה שלך – למבקשים למכור דירה יסייע המשרד באיתור ובסינון רוכשים רציניים, בשלים ואמינים, שהנכס מתאים להם.
  • תוכנית שיווקית – הקמת מערך שיווק למכירת הדירה תוך פרסום הדירה למכירה באמצעי מדיה מגוונים ושונים ובאמצעים נוספים (הכול יפורט בפגישת ייעוץ עמנו). כל זאת על-מנת ליצור את החשיפה המתאימה והיעילה ביותר ובכך להגיע ללקוחות שהדירה שלך עונה להם בדיוק על הצרכים.
  • איתור דירות למכירה – אנו נמצא עבורך את הדירות למכירה המתאימות ביותר לצרכיך בתל אביב, ולא נבזבז את זמנך בביקור בדירות למכירה שאינן מתאימות לך.
  • בדיקת נאותות לנתוני הדירה – משרד התיווך דומסטיק יבדוק שהדירה למכירה רשומה כיאות ומותרת למכירה, שאין על הדירה הערת אזהרה או כל גורם אחר (וישנם גורמים רבּים) שעלול להפריע לעסקה.
  • נבחרת אנשי מקצוע מומלצים – למשרד דומסטיק ולרן ביניא היכרות אישית ארוכת שנים עם אנשי מקצוע שונים שאתם, רוכשי או מוכרי דירה בתל אביב עשויים להזדקק לשירותיהם. אנו נמליץ לכם רק על אנשי מקצוע אמינים ובעלי ניסיון מוכח שאנו מכירים אישית וסומכים עליהם.

 

השם שלנו מעיד על ה”אני מאמין” שלנו – תיווך דירות אחר בתל אביב

שמו של משרד התיווך מרמז על העיקרון המנחה את פעילותו, לפיו מומחיותו של מתווך דירות נמדדת בהתאמת דירה או נכס לבעליו הפוטנציאליים, שכן הפרמטר החשוב ביותר בעת בחינת דירה למכירה או בעת רכישת דירה הוא התחושה הביתית שאותה דירה מעניקה לשוכניה.

ברכישת הדירה המתאימה צפויות לרוכש הדירה שנים רבות של נחת והנאה, בעוד שרכישת דירה לא מתאימה עלולה ליצור תסכול ואי נוחות. לכן, אנו במשרד תיווך דומסטיק שמים דגש על התאמת הדירות לצורכי הקונים ולאופיים, כך אנו מודדים את הצלחתנו כמתווכי דירות בתל אביב. המשרד מעניק ליווי אישי צמוד ללקוחותיו לאורך כל תהליך חיפוש דירה למכירה, עד למציאת הדירה המתאימה וכלה בסיום המוצלח ולחתימת הסכם לרכישת דירה. רן ביניא, מייסד משרד התיווך דומסטיק, מלווה באופן אישי את כל העסקאות למכירת או לרכישת דירה במשרד, על מנת להבטיח כי השירות שיקבל הלקוח הוא מקצועי ואיכותי ביותר, וכי העסקה המתבצעת תהיה מוצלחת ותיערך בתנאים הטובים ביותר עבורך.

דומסטיק – מחברים בתים. לאנשים

קניית בית או מכירת דירה בתל אביב מערבים כסף רב, רגשות, תקוות וחלומות. במשרד התיווך דומסטיק משקיעים את כל המאמצים על מנת לעזור לכל לקוח למצוא את המענה המושלם לחלומותיו ולשאיפותיו, בתנאים הטובים ביותר. העקרון המנחה שלנו הוא – ‘האדם במרכז’ – ולכן אנו מקפידים על היכרות מעמיקה עם לקוחותינו, קשובים לצרכיהם, מייעצים  להם מניסיוננו העשיר והמקצועי תוך יחס אישי וחם.

משרד תיווך דומסטיק עוסק בדירות למכירה המתאימות לאוכלוסיות שונות, ואנו דואגים להתאים לך את הדירה האידיאלית עבורך !

אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך הדרך, עד להשלמת העסקה הטובה ביותר.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת הכרות ללא התחייבות התקשרו לטלפון 03-6489698

נשמח להכירך ולצרף גם אותך לקהל לקוחותינו המרוצים.