דירות למכירה בתל אביב

מכירת הדירה שלך היא החלטה כלכלית גדולה ואף החלטה רגשית. אנו ננסה להנחות אותך בתהליך כדי לעזור לך להרגיש בנוח בכל שלב של הדרך.

היכן רוב הקונים מתחילים לחפש דירות למכירה בתל אביב?

רוב הקונים כיום משתמשים באינטרנט בתחילת תהליך חיפוש הדירה שלהם. ועדיין, קונים גם מחפשים במדורי הנדל”ן של העיתונים, מגזינים, חברים ועוד. אולם, לוחות המידע באינטרנט ובעיתונים עמוסים במידע ודירות למכירה. לכן, כּדֵי לנצל באופן אפקטיבי את מדיות הפרסום חשוב לשווק את הדירה שלך באופן מקצועי, ויזואלי ולאורך זמן.

מה צריך לצפות מיועץ הנדל”ן כדי למכור את הדירה שלך?

יועץ הנדל”ן שלך יטפל בכל ההיבטים של מכירת הדירה שלך, מתמחור, שיווק, ולווי בצעדים ובשלבים המורכבים הכרוכים בסגירת עסקה. יועץ הנדל”ן שותף אתך מיום המכירה הראשון, צריך להבין ממך מהם הצרכים והמטרות הייחודיים שלך, ולהציג בהתאם תוכנית שיווק מותאמת אישית המתווה את הדרך הטובה ביותר ליצור מוּדעוּת שהדירה שלך עומדת למכירה. הסוכן שלך גם: ילווה אותך לאורך כל התהליך; ידווח לך על בסיס קבוע; יקדם את מכירת הדירה שלך לקהל הרחב האפשרי בעזרת מדיות האינטרנט, הדפוס, וקהילת המתווכים המתמחים בנושא של מכירת דירות בתל אביב; יסנן קונים פוטנציאליים ורלוונטיים; ויציג את הדירה שלך באופן אישי לכל קונה וקונה. ברגע שמתקבלות הצעות רכישה, יועץ הנדל”ן שלך ינהל משא ומתן מיומן לאור כל האספקטים הרלוונטיים במכירת הדירה שלך, על-מנת להשיג לך את התנאים הטובים ביותר לך ואת המחיר המקסימאלי האפשרי, ויפעל להביא לסגירת עסקה מוצלחת.

מהו שיווק הדירה שלך באופן בלעדי?

יש מספר רב של מוכרים אשר מחליטים להשתמש בשירות שיווק הדירה שלהם בבלעדיות על-ידי חתימת הסכם שיווק בלעדי מול משרד התיווך בו בחרו לייצגם. חוזה זה נקרא הסכם בלעדיות. החוזה מעניק ליועץ הנדל”ן מולו חתמת את הזכות הבלעדית למכור את הדירה שלך לתקופה מוגדת של זמן (בד”כ 6 חודשים). חובה שההסכם יפרט את חובותיו של המתווך, גובה עמלת התיווך, אורך תקופת הבלעדיות, המחיר המבוקש של הדירה שלך ועוד.

מכירת דירות בתל אביב

מכירת דירות בתל אביב, מה עלי לצפות כזמן שיווק הגיוני עד למכירת הדירה שלי?

הזמן שהדירה שלך מוצעת למכירה בשוק ועד למכירתו תלוי בגורמים רבים ומשתנה בהתאם למיקום הדירה. יועץ הנדל”ן שלך יכול לתת לך הערכת זמן משוערת המבוססת על הדירה הספציפית שלך. עם זאת, דירה המתומחרת באופן הגיוני, ומשווק באופן יעיל ואגרסיבי על-מנת להגיע לקהל מקומי ובינלאומי רחב, ומוצג באופן הממחיש את יתרונותיו, ימשוך יותר קונים וכך יימכר מהר יותר. תמחור נכון חשוב במיוחד בשלב המוקדם וההתחלתי של שיווק הדירה. סטטיסטית, אם הדירה שלך מתומחרת באופן מקצועי, הצעה תתקבל תוך זמן קצר.

איך סוגרים עסקת מכירה?

אז יועץ הנדל”ן שלך הביא לך הצעה המקובלת עליך. מה עכשיו? האם העסקה סגורה? ממש לא. כסף הוא מרכיב מאוד חשוב במכירת הדירה שלך אך אינו חזות הכול. יש כמה שלבים נוספים אותם צריך לעבור בדרך לעסקה מוצלחת. ראשית חשוב לברר איך הקונה הפוטנציאלי מממן את עסקת הקנייה. האם הוא צריך קודם כל למכור את הדירה שלו? האם הוא צריך משכנתה? האם ההורים ממנים? מתי הוא רוצה להיכנס לדירה ועוד ועוד. יועץ נדל”ן מקצועי ידע להעריך אם הקונה אכן יכול לעמוד מאחורי הצעתו ולחסוך לך זמן יקר ומפח נפש. השלב הבא הוא לערוך חוזה משפטי המפרט את מבנה העסקה על פרטיה ומרכיביה המשפטיים. על-כן, מומלץ ביותר לשכור עורך-דין המתמחה במקרקעין ובעסקאות נדל”ן ולוודא שגם קונה הדירה שוכר את שירותיו של עורך דין. לאחר ששני עורכי הדין מגיעים לטיוטת מכר מוסכמת (זמן שאורך לפחות שבוע ובעסקאות מורכבות יותר אף כחודש) ניתן לחתום על חוזה ולקבל את התשלום הראשון בשעה טובה ומוצלחת! האם זה הסוף? לא, אך ניתן לומר שרוב התהליך נמצא מאחוריך. יועץ נדל”ן מקצועי יקפיד ללוות אותך בכל התהליך המורכב של מכירת הדירה שלך ועד למסירת המפתח.