image
image

מחברים בתים לאנשים

ב דומסטיק, העקרון המנחה שלנו הוא – ‘האדם במרכז’. מבחינתנו, כל מכירת דירה אינה 'עוד עסקת נדל"ן' אלא טרנסאקציה המערבת אנשים, רגשות, תחושות ומורכבויות. נשמח לעמוד לצידך ולהציע את ניסיוננו רב השנים המבוסס על מעורבותנו במכירה מוצלחת של עשרות דירות.

מכירת דירה בתל אביב עלולה להיות חוויה מלחיצה, אך אין זה חייב להיות כך. ישנם שלבים דינאמיים רבים במכירת הנכס שלך, מתמחור נכון, דרך בדיקת הסטאטוס המשפטי, ועד למציאת אנשי מקצוע שיעזרו לך ויוודאו ששום דבר אינו נופל בין הכיסאות.

מדריך המוכרים שלנו מספק את המידע הדרוש לך בכדי להבטיח שתהליך מכירת הדירה שלך יהיה יעיל ומתגמל.

איך נקבע מחיר הדירה שלך

אנו בוחנים משתנים רבים בבואנו לתמחר את שווי השוק של הנכס שלך. בין השאר אנו לוקחים בחשבון את
הפרמטרים הבאים:
 • location
  מיקום הגורם הגדול ביותר המשפיע על תמחור הדירה הוא המיקום שלה
 • competition
  תחרות רוכשים תמיד ישוו וינתחו את ערך הנכס על בסיס נכסים אחרים הנמצאים בשיווק
 • timing
  תזמון תנאי השוק כל הזמן משתנים ודינאמיים. שיווק אפקטיבי ואסטרטגיית תמחור חייבים לקחת זאת בחשבון
 • condition
  מצב הנכס מצב הנכס הפיזי (לשיפוץ, מושכר) והמשפטי משפיע באופן ישיר על תמחור הנכס וזמן המכירה
 • marketplace
  השוק בסופו של דבר זה השוק אשר קובע את המחיר הסופי של הדירה. לנו ב דומסטיק יש ידע נרחב, ניסיון רב ונתונים רבים על שוק הנדל"ן בתל אביב, על מנת לקבוע מהו טווח המחיר הנכון של הדירה שלך. אך באופן אולטימטיבי זהו השוק אשר יכתיב את המחיר המדויק

אילו עלויות צפויות במכירת הנכס

 • funds

  עלות מתווך

 • lawyer

  עלות עורך דין

 • tax

  מס שבח

  מס שמטילה המדינה על רווח ההון הריאלי שנוצר בעקבות ההפרש בין שווי הנכס ביום שנקנה לבין שוויו ביום המכירה. כדי לדעת האם וכמה מס שבח יש לשלם רצוי להתייעץ עם גורם מקצועי (עו”ד, יועץ מס)
 • Improvement Tax

  היטל השבחה

  אלא אם מצוין אחרת משולם בדרך כלל על ידי המוכרים. מומלץ מאוד לגשת למחלקה להיטל השבחה בעירייה ולברר האם יש חבות תשלום כדי להימנע מהפתעות לא נעימות בהמשך.
 • mortgage

  סילוק משכנתא

  כאשר מחזירים את המשכנתא, לעתים הדבר כרוך בקנסות שהגורם המלווה מטיל על לוקחי המשכנתא. רצוי מבעוד מועד לבדוק מול הגורם המלווה האם ומהן העלויות

מכירת דירות בתל אביב מיקסום הערך של הדירה שלך

בדרך כלל, שינויים קוסמטיים פשוטים עם מינימום זמן והוצאות יגדילו את ערך הדירה שלך. עם זאת, תמיד חשוב לזכור שקונים תמיד משווים נכסים מתחרים. הנה כמה טיפים מעשיים שייגרמו לנכס שלך לבלוט.

ביטול עומס וצפיפות – הנכס שלך ירגיש גדול ומואר יותר וקונים פוטנציאליים יוכלו לסייר בו בנעימות ובנוחות.

תיקונים – אם לדעתך משהו קשה מידי לתיקון, רוב הסיכויים שכך גם ירגישו הקונים שלך. ביצוע תיקונים מאפשר להציג את הנכס שלך באור חיובי ובכך להגדיל את ערכו.

ניקיון – הצגת דירה מסודרת ונקייה מראה לקונים שאכפת לך מהבית שלך.

שוכרים – רצוי וראוי להתחשב בצרכיהם של דיירי הדירה ולסכם עימם מראש איך ובאלו שעות ניתן להביא קונים פוטנציאליים. שיתוף פעולה חיובי מצד השוכרים יקל ואף עלול לקדם את מכירת הדירה שלך.

צאו – רוכשים פוטנציאליים ירגישו נוח יותר (ואולי כמו בבית), וחופשיים יותר לחשוף מה באמת מרגישים במהלך הביקור בדירה.

מכירת הדירה שלך היא החלטה כלכלית גדולה ואף החלטה רגשית. ב דומסטיק סייענו לעשרות מוכרים לאורך השנים. אנחנו נלווה אותך יד ביד עד למכירת הדירה.

המחיר סוכם, נלחצו ידיים. אפשר להגיד מאברוכ..?

אז זהו. שלא. כמה פעמים שמעת את הביטויים "הדירה חזרה לשוק"; "המו"מ תקוע"; "העסקה התפוצצה". לא בכדי. מעבר להסכמה על מחיר, ישנם פרמטרים רבים היכולים להשפיע על מכירה מוצלחת. בין השאר יש להתחשב בגורמים הבאים:

מי הם הרוכשים – בירור מעמיק על יכולות ומקורות המימון של הרוכשים נחוץ מאוד על מנת להבטיח את סגירת העסקה.

זמן – לעיתים המועד שהקונים רוצים לקבל את הדירה אינו תואם את לוחות הזמנים שלך. יועץ נדלן מקצועי ובעל ניסיון, בד"כ יידע למצוא פתרון יצירתי לשביעות רצונם של שני הצדדים לעסקה.

חוק ומשפט – מציאת עו"ד המתמחה במקרקעין ובעסקאות נדל”ן בתל-אביב יידע להתמודד באופן מיטבי עם בעיות משפטיות שעלולות לצוץ במהלך העסקה.

אם החלטת למכור את דירתך בתל אביב, אנו בדומסטיק נלווה אותך ונעמוד לצידך עד למכירת הדירה. לפגישת ייעוץ התקשר.י עכשיו או מלא.י הפרטים ונחזור בהקדם